Монтажник інтернету
X-Com
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вимоги : - Освіта бажано технічна.- Розуміння побудови мереж та досвід користування ПК та базовими мережевими утилітами.- Вміння працювати з клієнтським обладнанням.

 • Досвід роботи від 1 року- Бажання навчатись та рости професійно- Посвідчення водія категорії В, С бажано- Уміння працювати зі зварювальним обладнанням кабелю ВОЛЗ БонусУмови роботи : - Невеликий випробувальний термін в залежності від досвіду.
 • Повний робочій день- Робота на службовому авто- Щорічна відпусткаОбов’язки : - Прокладання оптичних та мідних кабелів зв’язку.
 • Підключення нових абонентів до мережі Інтернет.- Пошук та діагностика несправностей фізичної мережі.- Налаштування Wi-Fi роутерів, IPTV приставок, тощо.
 • Ми пропонуємо : - Стабільну та конкурентну ЗП двічі на місяць- Можливість професійного росту- Дружній молодий колектив- Офіційне трудове оформлення

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява