Провідний спеціаліст сектору організації допущення транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів та підвищення кваліфікації водіїв регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Запорізькій області (філія ГСЦ МВС)
Нова державна служба України
Запорожье, Ukraine
4 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

Розгляд звернень від органів виконавчої влади, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій, громадян з напряму діяльності сектору, а також підготовка проектів відповідних рішень.

Участь в здійсненні перевірок, проведенні поточного і періодичного моніторингу діяльності ТСЦ МВС, в межах компетенції сектору.

Забезпечення своєчасного внесення даних у електронні реєстри, книги та журнали обліку відповідно до напрямку службової діяльності.

Прийом документів від суб’єктів звернення для надання послуг пов’язаних з видачею (продовженням) свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів.

Проведення перевірки відповідності конструкції, маркування та спеціального обладнання транспортного засобу вимогам ДОПНВ.

Оформлення свідоцтв про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів з внесенням інформації про видані свідоцтва до відповідних реєстрів і журналів обліку.

Участь у проведені обстеження центрів спеціального навчання з підготовки водіїв транспортних засобів та уповноважених з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів та здійснення перевірки навчального процесу в таких центрах.

Підготовка та проведення іспитів та участь у роботі екзаменаційної комісії з приймання іспитів у водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, та уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів автомобільними дорогами.

Прийом документів від суб’єктів звернення та здійснення видачі, обміну свідоцтв ДОПНВ про підготовку водія, свідоцтв про підготовку уповноважених з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

Умови оплати праці

Посадовий оклад 5100 грн.

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України Про державну службу ; надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами)

Термін подачі заявок : 2021-09-16

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява