Медичний представник ОТС по роботі з лікарями та аптеками
Валартин Фарма, ООО
Львів, Україна
1 днів тому
source : Jobs.lviv.ua

Валартін Фарма - українська фармацевтична компанія, яка виробляє ефективні та доступні препарати : Sorbex , Назалонг , НЕОКАРД , Афлазін , Діурол (з повним продуктовим портфелем можна ознайомитися на нашому офіційному сайті).

Ми використовуємо у виробництві сучасні технології та з особливою ретельністю ставимося до забезпечення якості нашої продукції.

Шукаємо в нашу команду медичного представника по роботі з лікарями та аптеками відділу просування безрецептурних лікарських засобів (ОТС) м.

 • Львів Посадові обов'язки : Активне просування препаратів компанії в регіоні, згідно з планом робіт; Надання інформації про препарати цільовим споживачам;
 • Якісна підготовка інформації для звітності; Підтримка, вдосконалення, розширення знань щодо препаратів компанії. Вимоги : Вища медична або фармацевтична освіта;
 • Досвід роботи у фармацевтичній компанії від 1-го року. Ми пропонуємо : Роботу в стабільній компанії; Забезпечення гарантій згідно трудового законодавства;
 • Медичне страхування після випробувального терміну; П'ятиденний робочий тиждень, вихідні дні - сб., нд. Робочий день з 9.

  00-18.00 год.; Забезпечуємо планшетом, мобільним зв'язком, надаємо службовий транспорт. Відправляйте резюме вже зараз! logina valartin.

  com Valeo artis - мистецтво творити здоров'я.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява