Автослесарь (электрик-диагност)
ЧАО "ЧЕРНИГОВ-АВТО"
Украина, Чернигов
5 днів тому
source : Jobs.ua
 • Вимоги : Професійно-технічна освіта відповідного профілю;Повинен знати технологію проведення робіт з технічного обслуговування та ремонту автомобілів;
 • Досвід роботи в автосервісі;Висока ступінь відповідальності, порядність, акуратність, активність, ввічливість, дисциплінованість.

  Обов’язки : Проводить діагностику електричних систем автомобіля, в тому числі за допомогою спеціального обладнання сканера.

  Здійснює ремонт електричних систем автомобіля.Встановлює додаткове обладнання (автосигналізації, датчики паркування, підключення фаркопу, тощо).

  Здійснює діагностику та заправку систем кондиціонування автомобіля.Здійснює діагностику та ремонт паливної апаратури автомобіля.

  Умови роботи : Офіційне працевлаштування, соціальні гарантії;Гідна оплата праці та можливість впливати на її розмір;Постійне місце роботи в теплій атмосфері однодумців.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява