Асистент керівника (власника холдингу)
MS CAPITAL
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Управляюча компанія Українського холдингу з різними сферами діяльності (будівництво, виробництво, агропромисловий комплекс, логістика) запрошує взяти участь у конкурсі на заміщення посади Персональний бізнес-асистент першої особи Управляючої компанії.

Обов'язки : Забезпечення комфортної діяльності керівника (організація зустрічей, переговорів). Участь у переговорах, ділових зустрічах, спеціальних прийомах, внутрішніх нарадах Ради Директорів компанії, ведення протоколів та складання документів за результатами зустрічей.

Збір, структурування та аналіз інформації, матеріалів, що необхідні керівнику. Професійний переклад текстів, документів, спілкування українською, російською та англійською мовами.

Тravel-support вusiness and family trips. Виконання особистих доручень.Вимоги : Вища освіта та обов'язково вільне володіння англійською мовою на рівні advanced, fluent, proficiency.

Досвід роботи особистим помічником від 3 років перших осіб / засновників компаній. Повна інформаційна та організаційна підтримка керівника.

Активна життєва позиція, відмінні комунікативні навички та організаторські здібності. Вільне володіння офісними програмами, досвід впровадження звітності.

Уміння швидко знаходити потрібну інформацію в пошукових системах, аналізувати і коротко письмово формулювати суть. Дисциплінованість - важливо виконувати завдання точно в термін з максимальною відповідальністю.

Пропонуємо : Лояльний та професійний керівник, котрий ставить чіткі задачі.Розвиток в бізнес-сфері, комунікації з керівниками холдингів та власниками бізнесів.

Компанію, що заохочує навчання та професійний розвиток своїх спеціалістів. Професійний та злагоджений колектив. Сучасний та комфортний офіс в центрі Столиці.

Дотримання всіх законодавчо гарантованих соціальних гарантій. Висока оплата за професійно виконану роботу.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява