Арматурник в Кракові
ФОП Антонів Й.
Украина, Львов
6 днів тому
source : Jobs.ua

Безплатна вакансія. Шукаємо арматурщиків-майстрів! Можна бригадою приїхати!.Об'єкт знаходиться в самому Кракові. Проживання теж в Кракові!Винагорода : Оплата за килограми - 0,75 зл за кг.

В день норма 500 кг на людину. В день майстер заробляє 300-450 злотих чистими.Опалата 2 частинами. 20-го числа аванс 1000 злотих.

10-го числа все що заробив до цього.Проживання : Проживання перші 5 днів, поки перевіряють Ваш рівень професіоналізму в хостелі (вартість 20 зл / день), після 5 днів переводять на квартиру - 2 осіб в кімнаті (вартість квартири 500 зл, знімається з зарплати).

Доїзд : Відбувається комунікацією міською. Місячний проїздний можна придбати за 100 зл. Або купляти білетики кожен раз.Харчування : За свій рахунок.

Одяг робочий і інструмент : Взуття, робу - видають. Ценьги можна свої взяти, можуть видати. Бажано щоб був свій плащ дощовик.

Графік роботи : 5-6 днів в тиждень. 10 годин в день. Робота стабільна, є об'єми!ДокументиМожна їхати як по безвізу так і по візі.

 • Працевлаштування офіційне, за рахунок фірми!Можливі питання : 1. Доїзд з України за чий рахунок? - За рахунок співробітника;
 • 2. Чому житло і доїзд фірма не покриває? - Тому що фірма дає можливість більше заробити і не хоче відповідати за опалти не звязані з процесом.

  3. Чому фірма не платить погодинно? - Фірма платить від виробітку, тому що це рай для професіонала і ад для халявщика. Хочуть халявщиків відсіяти на стадії набору.

  Ціль знайти професіоналів, котрі будуть добре працювати і заробляти.4. Опалат на бригаду? - Так оплата на бригаду 6 людей, але якщо хтось халявить і хоче жити за рахунок інший, його звільняють!5.

  Чи можна щоб за хостел за 1-ші 5 днів фірма оплатила? Ні, такої можливості немає.6. Які гарантії? - Трудовий договір!7. Чи можна приїхати бригадою?

 • так звісно.Пишіть, телефонуйте.Ще є вакансія з погодинною оплатою в Варшаві.Звертайтесь!
 • Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява