Кредитный менеджер
СФР
Раздельная, Одесская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Проект Фінансовий брокер ; це Компанія 1 в Україні у сфері надання фінансових послуг. Тут не буде трильйон цифр та букв з нашими результатами на знак підтвердження.

Ми прості і просто говоримо про себе : Ми 1 тому, що створили унікальне програмне забезпечення, з допомогою якого Клієнт має змогу отримати фінансову послугу від 20 банків України не тільки в Україні але і за її межами! Кількість вдячних Клієнтів, яким ми з економили час для себе та родини зашкалює! А партнери, які з нашою допомогою перевиконують плани продажів голосно заявили що ми не перевершені! Ми за 8 років роботи працюємо по всій Україні в обласних та районних центрах.

І постійно розширяємось, бррр аж надто швидко. Тому нам потрібні фахівці в команду! Вимоги до кандидата : ввічливо та грамотно спілкуватися з людьми вміння працювати на результат впевнено володіти ПК швидко сприймати нову інформацію мати відповідальне ставлення до роботи та своїх обов’язків Обов’язки : професійно консультувати Клієнтів про фінансові продукти компанії грамотне ведення документації презентація себе і Компанії для залучення нових Клієнтів Чому ми?

Відповідь завжди на поверхні! Працевлаштування звісно офіційне та повний соц. пакет, а заробітна плата приходить як годинник та відповідає докладеним зусиллям, графік роботи може бути адаптований до твоїх потреб, і ти зможеш жити на повну.

Твій майбутній керівник та команда це молодь! Твої однодумці, веселі, амбітні, та дуже добрі. Компанія має систему адаптації на посаді, яка допомагає не тільки розібратися в новій роботі, а виконати КPI з першого місяця та отримати бонус, якого вистачить на тур до Турції 100%.

Звісно, ще й нові колеги допоможуть! Якщо, раптом зрозумієш що ти можеш більше кар'єра може піти вгору! То як, вже хочеш до нас?

Кажеш, що не певен? А якщо ми скажем що берем студентів, та готові допомогти опанувати нову професію з 0?.. Краще? Чекаємо твоє резюме! P.

S. Ми не шкодуємо грошей та сил на твій розвиток та комфорт в обмін на твої навички продажу та готовність працювати результативно!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява