Провідний інженер відділу взаємодії з учасниками ринку
Укрэнерго
Киев, Киев
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

Національна енергетична компанія Укренерго запрошує прийняти участь в конкурсі на заміщення вакантної посади провідного інженера відділу взаємодії з учасниками ринку по внесенню змін до нормативно-правових актів Обов'язки : Забезпечення координації роботи з центральними органами виконавчої влади у частині питань, що відносяться до нормативного забезпечення.

Організаційна та координаційна робота з учасниками ринку по внесенню змін до / розробки нормативно-правових актів, адміністрування яких покладено на НЕК 'УКРЕНЕРГО', та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність у сфері електроенергетики.

Підготовка змін до внутрішнього законодавства України у відповідністі до європейського з метою інтеграції України до ENTSO-E.

Вимоги : Знання структри електронергетичної галузі в розрізі процесів та видів діяльності на ринку електричної енергії України (ринок двосторонніх договорів, ринку 'на добу наперед', внутрішньодобового ринку, балансуючого ринку, ринку допоміжних послуг) та функціонування роздрібного ринку.

Знання базових принципів цінооутворення на електричну енергію на ринку, та на товари та послуги оператора системи передачі зокрема.

Знання порядку приєднання Користувачів до системи передачі / розподілу електричної енергії та порядку набуття статусу Учасника ринку.

Знання чинного законодавства України та нормативних докуменітв в енергетичній галузі, Ліцензійні умови, що регулюють провадження господарської діяльності з передачі, розподілу, постачання електричної енергії, зі здійснення функцій Гантованого покупця, Оператора ринку, інші нормативно-правові акти, що регулюють сферу електроенергетики.

Знання англійської мови - не нижче рівня Pre-Intermidiate. Умови праці : Офіційне працевлаштування. Графік роботи Пн-Пт з 8 : 00 до 17 : 00.

Оплачувана відпустка. Інші соціальні гарантії передбачені КЗпП та Колективним договором. Якщо Вас зацікавила дана вакансія, та Ваша кандидатура відповідає вимогам, будь ласка, надсилайте резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.

Стандартний строк розгляду резюме - 14 днів. Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням.

У випадку відкриття відповідної вакансії, ми запропонуємо Вам її для розгляду. Дякуємо Вам за увагу до Національної енергетичної компанії Укренерго !

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява