Фахівець сектору внутрішнього аудиту
Укрпошта
Одесса, Одесская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Укрпошта - національний оператор поштового зв'язку, сучасна логістична компанія, що впевнено прямує шляхом розвитку, модернізації та вдосконалення.

Ми розширюємо нашу команду і зараз в пошуку фахівця сектору внутрішнього аудиту. Вимоги : Освіта відповідного напряму підготовки Організація первинного обліку, фінансовий контроль, стандарти аудиту, стандарти бухгалтерського обліку Робота з великим обсягом інформації, готовність працювати в команді, вчасне та якісне виконання завдань.

Впевнений користувач ПК MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook). Стаж роботи за відповідним напрямом, можна випускників ВУЗів відповідного напряму підготовки готовність до відряджень чесність, об'єктивність, відповідальність, активність Обов'язки : Проведення планових та позапланових аудитів у виробничих структурних підрозділах.

Складання за результатами аудиту відповідних актів. Опрацювання матеріалів, складання звітів, первинних, розпорядчих та інших документів з проведення аудиту виробничих структурних підрозділів.

Ми пропонуємо : Захопливу роботу у великій компанії, що розвивається. Команду експертів, безумовний професійній розвиток - гідний рівень офіційної заробітної плати + бонуси за виконання планових показників - офіційне працевлаштування, дотримання підприємством усіх вимог законодавства.

Стань частиною нашої команди! Можливо нам не вистачає саме Вас!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява