Administrator Linux
TeamQuest
Odesa, UA
4 днів тому
source : Just Join IT

Linux (regular)

Linux Administrator Poszukiwany

Miejsce pracy : Praca zdalna

https : / / teamquest.pl / 42170

Zadania :

Rozwiązywanie problemów, czyli reagowanie na awarie oraz obsługa zgłoszeń Klientów. Przykładowe problemy z jakimi możesz się zetknąć :

namierzanie źródła niedostępności serwisów / aplikacji / usług

analiza obciążenia systemu (np. wzmożony ruch, wolne zapytania sql, atak)

analiza problemów z pocztą (nie dochodzi do serwera, wpada do folderu SPAM)

zmiany w konfiguracji usług nginx, apache, haproxy, varnish i wielu innych

odtwarzanie plików lub całych środowisk z kopii zapasowych

tworzenie, usuwanie kont, dostępów VPN i dostępów użytkowników

automatyzacja powyższych zadań : )

Realizacja projektów, czyli tworzenie środowisk od podstaw, konfiguracja nowych usług i wdrażanie nowych rozwiązań. Z czym to się dokładnie wiąże?

instalacja nowych systemów

wdrażanie rozwiązań HA (klastry, replikacje, load balancing)

optymalizacja wydajności (tuning baz danych, wdrażanie cache)

skalowanie usług

automatyzacja (pisanie skryptów, scenariuszy ansible)

pisanie dokumentacji technicznej (ale głównie na wew. wiki!)

Wymagania :

Minimu 2-letnie doświadczenie w pracy jako administrator systemów Linux

Znajomość przynajmniej jednego języka programowania na poziomie potrzebnym do automatyzcji zadań

Doświadczenie w konfiguracji narzędzi do monitoringu (Icinga, Grafana)

Doświadczenie w konfiguracji usług (np. : nginx, apache, haproxy, varnish i wielu innych)

Umiejętność czytania dokumentacji w języku angielskim

Pasja w administracji Linuxem i multitasking

Mile widziane :

Doświadczenie z rozwiązaniami HA

Oferujemy :

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wiedzy i jasną ścieżkę rozwoju

Premie za zrealizowane projekty i bonusy za polecenia

Elastyczną formę zatrudnienia : umowa o pracę, B2B

Elastyczne godziny pracy

Możliwość pracy zdalnej

Szkolenia wewnętrzne

Budżet szkoleniowy

Opłacamy certyfikaty techniczne

Dobrze zaopatrzoną kuchnię do Twojej dyspozycji (owoce, przekąski, kawa etc)

Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy

Chillout room z pufami i konsolą do gier (nie tylko dla dekoracji)

Pizza Friday

Fajnych współpracowników, którzy chętnie dzielą się wiedzą i przełożonych, których wierzą w Twoje pomysły

Dodatkowe informacje :

Czujesz, że to miejsce dla Ciebie? Co dalej ?

Nie lubimy wielopoziomowych niekończących się rozmów. Ty zapewne też nie. Dlatego porozmawiasz od razu z osobami decyzyjnymi i ludźmi z którymi będziesz pracować.

https : / / teamquest.pl / 42170 TU ZOSTAW SWOJE CV

Proces rekrutacyjny rusza w połowie czerwca.

Повідомте про це