Стажер із знанням французької мови
Lugera Ukraine
Львів, Україна
3 днів тому
source : Jobs.lviv.ua

Привіт. Пропонуємо пройти стажування на позиції помічника бухглатера з можливістю подальшого працевлаштування для знавців французької мови.

Трішки про компанію-роботодавця : Один із найбільших аутсорснгових центрів Львова, працівники якого щодня співпрацюють із колегами з країн Європи.

Саме тут Ви зможете відчути себе частинкою мультинаціонального середовища, а також отримаєте хорошу можливість вдосконалити своєї знання та здобути європейський професійний досвід.

А на додачу ще й приємні бонуси : комфортний офіс навчання та тренінги офіційне стажування можливість подальшого працевлаштування за результатами.

Основні вимоги : знання французької та англійської мови (від рівня В1); аналітичні навички; уважність та вміння швидко навчатись.

великим плюсом буде якщо ви здобуваєте економічну освіту або освіту у сфері міжнародних відносин. Готові навчати, розвивати та допомагати.

Тому, якщо Ви не працювали у цій сфері, але на ти з цифрами, готові ввести облік розрахунків та формувати звіти - надсилайте Ваше резюме.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява