Менеджер-управитель житлового будинку (група будинків)
Ковальська-Житлосервіс
Украина, Киев
5 днів тому
source : Jobs.ua

Требования, пожелания : Менеджер житлового будинку формує ініціативну групу. З досвідом проведення зборів співвласників житла по зміні тарифів.

Веде персональну комунікацію з співвласниками через канали Viber, telegram, facebook.Організовує та контролює роботу належного утримання багатоквартирного житлового будинку (групи будинків) та дотримання санітарно-технічний стану.

Організує своєчасне укладання та переукладання договорів зі споживачами та виробниками і виконавцями житлово-комунальних послуг, контролює виконання ними умов укладених договорів, організовує вжиття судових та позасудових заходів до порушників.

Організовує періодичне проведення зборів власників жилих та нежилих приміщень у житловому будинку.Бажано мати сертифікат менеджера управителя житлового будинку (групі будинків).

 • Повинен знати : законодавчі, нормативні акти, постанови та розпорядження з питань житлової політики України;нормативно-правові акти з питань діяльності виконавців послуг з управління будинком, спорудою або групою будинків, діяльності об&#;
 • єднань співвласників багатоквартирного будинку;правила й норми технічної експлуатації житлового фонду;основи цивільного, господарського та банківського законодавства;
 • основи бухгалтерського обліку;економіку та організацію виробництва, праці та управління;основи трудового законодавства;правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

  Обов’язково мати досвід роботи.Умови роботи : Графік роботи з пн-чт з 09.00 18.00 в пт з 09.00 16.45

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява