Водій-далекобійник СЕ в міжнародну транспортну компанію (Чехія, Дубі)
ООО Full-time| Immigration company
Житомир, Житомирская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Працевлаштування безкоштовне! Компанія Full-Time Immigration company пропонує вакансію для водіїв з відкритою категорією СЕ.

Досвід роботи по Україні або країнах СНД - обов'язкова умова. Також водій повинен мати досвід роботи на автомобілях європейских виробників - DAF, Scania, Volvo чи інші.

Роботодавець безкоштовно оформляє усі необхідні документи для отримання чеської робочої візи на 3 місяці , а після її завершення займається оформленням робочої чеської робочої карти на 2 роки з можливістю продовження.

ЗАРПЛАТА від 2100 - 2200 $. Є бонуси за економічний розхід пального, а також є різні маршрути на вибір. Робочий графік : 3 місяці на роботі і 1 місяць вдома.

Також можна підібрати індивідуальний графік. Чіп карта - обов'язково. Якщо немає можна робити в процесі відкриття візи. Діюче водійське посвідчення Категорія С - обов'язково, від 1 року досвіду.

Категорія CЕ-обов'язково, від 3 місяців досвіду. Опис вакансії : Житло : Надається на період перебування на базі. Обов'язки : перевозити вантажі за наступними напрямками : Чехія, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Бельгія, Данія.

Небезпечних вантажів не перевозять. Машини євро 6 - Mersedes-Benz Actros Компанія перевозить - деталі Mersedes-Benz , побутову хімію, засоби особистої гігієни, ізоляцію та деякі будівельні матеріали.

На фірмі є декілька варіантів маршрутів по кільцю, буде можливість вибору. Роботодавець надає великий обсяг роботи, а також російськомовного логіста.

Візу відкриваємо чеську робочу візу спочатку на 3 місяці, а після на 2 роки. Ми працюємо по всій Україні, якщо у вас немає можливості приїхати до нас в офіс, ваш договір або документи на візу приїдуть до вас Новою поштою, а наші менеджери детально вам розкажуть кожен етап нашого співробітництва.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява