Викладач математики
TeachMe
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

TeachMe перша в україні онлайн платформа для підготовки абітурієнтів до ЗНО. Ми успішно ведемо підготовку усіх охочих для вступу до кращих ВНЗ.

Надалі ми плануємо розширюватись та вводити нові напрями онлайн-освіти, такі як англійська з носіями, фінансова грамотність, IT та багато іншого.

Більше про нас у соціальних мережах : - Наш сайт teachme.expert- Ми в Фейсбуці www.facebook.com / teachme.expert- Ми в Інстаграмі www.

instagram.com / teachmeua / ?hl ruЗараз наша команда активно зростає і сьогодні ми у пошуках талановитих викладачів. Ми надаємо можливість проводити онлайн-заняття для учнів нашої школи по власній методології.

Від кандидатів ми очікуємо : - Досвід підготовки учнів до ЗНО- Вища освіта- Українська, російська вільне володіння- Готовність проводити заняття онлайн- Володіння сучасними методиками викладанняВажливі якості : - Уважність- Комунікабельність- Організованість- ВідповідальністьМи пропонуємо : - Гнучкий графік роботи (повністю віддалений)- Заздалегідь розроблені плани занять- Прозорий розрахунок ЗП, виплати двічі на місяць- Можливість впливати на свій графік роботи- Керівництво, яке допоможе у розв’язанні будь-яких питаньРозглядаємо кандидатів з досвідом підготовки до ЗНО.

Якщо ми сходимось за цими пунктами, сміливо використовуй свій шанс стати частиною команди TeachMe : )Будемо раді бачити тебе в нашій команді!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява