Керівник відділу "Бакалія"
Ашан
Днепр, Днепропетровская область
25 хвилин тому
source : Jobs.org.ua

Команда Ашан Рітейл Україна в пошуках колеги, який займатиметься такими обов’язками : Що потрібно робити? - аналіз асортименту- аналіз продажів- управління товарними запасами та ціноутворенням- виконання планових показників та забезпечення прогресу продажів- підготовка та здача звітності- організація і контроль проведення інвентаризацій- управління персоналом відділу (постановка задач, розвиток персоналу, облік робочого часу, складання та контроль графіків)Це про Вас?

 • маю лідерські якості та вмію приймати рішення- маю досвід управління командою- маю досвід в торгівлі, зокрема в продовольчій групі товарівЗ нами Ви зможете : - навчатись та ділитись досвідом- офіційно працевлаштуватись- отримати соціальний пакет : медичне страхування, пільгове харчування- долучитись до добрих справ : благодійні акції та ініціативи, візити в дитячі будинкиУ разі зацікавленості, прохання надсилати резюме з зазначенням бажаного рівня заробітної плати.
 • Шукайте нас в соц.мережах : https : / / www.facebook.com / auchanmomentshttps : / / www.instagram.com / auchanukraine / https : / / www.

  youtube.com / channel / UCJkZOW0EdJNi tRI6hKzuSg / featured

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява