Спеціаліст із продажів (корпоративна підтримка)
SkyUp Airlines
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Як щодо роботи у суперкоманді SkyUp Airlines першого українського лоукостера? У нас вже є чим пишатися, є грандіозні плани.

Хочете працювати у сфері авіації спеціалістом із продажів? Тоді вам до нас! Працювати у SkyUp Airlines означає : навчатися в експертів авіації, бути готовим довикликів, розробляти креативні ідеї, постійно розвиватися та перебувати у теплійродинній атмосфері.

 • Потрапите до нас переконаєтеся. Основні обов'язки : Підтримка, консультація корпоративних клієнтів з питань продажу / змін та інших послуг авіакомпанії;
 • Обробка запитів корпоративних клієнтів; Надання пропозицій щодо поліпшення сервісу, послуг і оптимізації роботи з корпоративними клієнтами.

 • Вимоги : Клієнтоорієнтованість; Уміння грамотно вести комунікацію; Вільне володіння українською мовою; Рівень англійської мови не нижче В1;
 • Ініціативність; Уміння працювати в команді; Умения работать в команде. Компанія пропонує : Медичне страхування для вас та вашої родини.

  Навчання в корпоративному університеті та можливість відвідувати зовнішні тренінги. Знижки на тури туроператора. Сервісні квитки авіакомпанії.

  Станьте одним з нас. Тих, хто тут і зараз пише нову сторінку в історії української авіації. Надсилайте ваше резюме. Чекаємо на вас!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява