Фахівець відділу складського господарства
DTEK
Днепр, Днепропетровская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

ТОВ ІНТЕРЕНЕРГОСЕРВІС підприємство, що спеціалізується на виконанні всіх видів ремонтів, технічного обслуговування, діагностики, налагодження та випробування основного та допоміжного обладнання електростанцій, запрошує на роботу Фахівця відділу складськогогосподарства.

Наш кандидат буде : - Організовувати приймання матеріалів та проводити вхідний контроль ТМЦ, за якістю та кількістю.- Здійснювати контроль своєчасного приймання матеріалів на витратних складах виробничих підрозділів.

 • Оформлювати акти вхідного контролю.- Створювати замовлення для переміщення ТМЦ на витратні склади у системі.Нам потрібен кандидат, який : - Має досвід роботи в закупках ТМЦ.
 • Знає Word, Excel, Outlook,- Має навички роботи з вимірювальним інструментом, знає бази стандартів.- Знання SAP буде перевагою, але готові розглянути усіх кандидатів.
 • Ми пропонуємо : - Роботу на стабільно працюючому підприємстві.- Офіційне працевлаштування.- Повний соціальний пакет.- Медичне страхування.

 • Комфортні умови праці.Якщо Ви шукаєте стабільну роботу та маєте бажання розвиватися, як професіонал тоді ми чекаємо саме на Вас.
 • Надсилайте своє резюме або телефонуйте : 099 34 24 784.Направляючи резюме на вакансію, Ви даєте згоду на використання Ваших персональних даних компанією ДТЕК у рамках чинного законодавства України.

  Компанія ДТЕК гарантує конфіденційність звернень і переговорного процесу при відборі кандидатів на вакансію. Звертаємо Вашу увагу, що зворотний зв’язок за результатами розгляду на вакансію надається впродовж двох тижнів у разі позитивного рішення по Вашій кандидатурі.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява