Комплектувальник товарів (Ашан Тарасівська)
АШАН, Украина
Харьков, Харьковская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми у пошуках колеги, який відповідатиме за : Ввічливе обслуговування клієнтів Викладка товару згідно стандартів компанії Контроль якості та термінів придатності товару Дотримання санітарно-гігієнічних норм праці Ми орієнтовані на кандидатів, які : Є клієнтоорієнтовані Вміють працювати в команді Вміють проявляти активність та ініціативу в роботі З нами Ви зможете : Навчатись та ділитись досвідом Офіційно працевлаштуватись згідно з законодавством України Отримати соціальний пакет : медичне страхування, пільгове харчування Долучитись до добрих справ : візити в дитячі будинки, участь у благодійних проектах та ініціативах Місце роботи : Ашан Тарасівська, м.

Спортивна, м. Захисників України. Висилайте резюме або звертайтеся безпосередньо на Пункт обслуговування клієнтів супермаркету.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява