Механік на виробництво
Автобудкомплекс-К
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Компанія Автобудкомплекс-К одна з найбільших компаній з виробництва будівельних сумішей та надання повного спектру автотранспортних послуг усіма видами спецтехніки, лідер на ринку України, пропонує прийняти участь в конкурсі на заміщення вакансії : Механіка на виробництваЗавдання : - Організовує та здійснює ремонти та планові ТО механічного обладнання.

 • Формує попередній запас на заміну спрацьованих частин та вузлів.- Організовує та контролює роботу слюсарів-ремонтників цеху.
 • Підтримання безперебійної роботи механічного обладнання.- Мінімізація витрат часу на відновлення роботи у випадках поломки чи збою.
 • Вимоги : - Вища технічна освіта.- Вміння працювати в колективі, енергійність, порядність, відповідальність.- Вміння працювати в умовах багатозадачності.

 • Досвід роботи на аналогійній посаді понад 1 рік.Умови роботи : - Офіційне оформлення.- Соціальні гарантії : медичне страхування, пільгове харчування.
 • м.Київ, вул.Святошинська,34Тел.(095)283 82 21 Наталья
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява