Електромонтер з експлуатації РМ Корчівської ЕД-3 Північного РЕМ
ПАТ Львівобленерго
Червоноград, Львовская область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Особливості роботи : обслуговування та ремонт устаткування розподільчих пунктів трансформаторних підстанцій, повітряних ліній електропередач;
 • проведення ремонту, монтажу, демонтажу і технічне обслуговування ліній електропередач і трансформаторних підстанцій; проведення верхолазних робіт, заміну та встановлення опор.

 • Ми гарантуємо : офіційне працевлаштування з 5-ти денним робочим тижнем; офіційне працевлаштування та регулярну виплату заробітної плати двічі на місяць;
 • можливість кар’єрного та професійного росту; оплачувані відпустку, лікарняний лист згідно з Кодексом законів про працю України.

  Вимоги до кандидата : освіта : професійна електротехнічна або вища відповідного напряму підготовки; базові професійні знання.

  Ключові особисті якості : фізична витривалість, емоційна врівноваженість, хороша реакція. Звертайтесь у сектор з підбору персоналу ВК та УПДетальну інформацію можна отримати від фахівців за тел.

  032) 239-23-50, (050) 317 12 73Будемо раді бачити Вас!

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява