Аналітик баз даних
Roshen Центральный офис
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Основні обов'язки : Адміністрування та оновлення баз даних Перевірка та коригування вхідних даних Формування моделей звітностей (структура формування зв'язків і об'єднання БД) Формування і візуалізація звітності.

Вимоги до кандидата : Вища освіта (технічна, економічна, математична) Досвід роботи на позиції аналітика в сфері FMCG від 2 років Досвід побудови систем внутрішньої аналітики для користувачів компанії Практичний досвід проведення статистичного аналізу або математичного моделювання Навички формування управлінської звітності Високий рівень володіння програмами Excel, Power BI, SQL.

Особисті якості : Аналітичне мислення, уважність до деталей Здатність працювати з великими масивами інформації Ініціативність, організованість, націленість на результат.

Ми пропонуємо : Конкурентну заробітну плату Офіційне працевлаштування Медичне страхування Смачні обіди за рахунок компанії.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява