Стиліст-консультант
Actors
Харьков, Харьковская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

ACTORS https : / / www.instagram.com / actors fur / 20 років на ринку, лідер в індустрії шкіри та хутра в Україні. Мережа компанії складає 8 магазинів в кращих торгових центрах Країни.

Перший Бренд який використав Фешн Іллюстрації на підкладках своїх виробів, Учасник MiFur в рамках Milan Fashion Week, Власна Фабрика у Стамбулі.

База Постійних Клієнтів від 60.000.Пропонуємо : - Професійна команда- Дiючий салон з Базою Постiйних Клiєнтiв- Якiсний комфортний салон та асортимент товару- Ефективний Кар'єрний рiст- Чiтка Посадова Iнструкцiя- Офіційне Працевлаштування- Адаптація / Навчання лише 2 4 дніВимоги : - Бажання вчитися і розвиватися- Приємна зовнішність, акуратнісь- Знання української, російської вільно, англійська вітається- Захоплення світом моди- Комунікабельність- Високий рівень самодисципліни- Вік від 18 років- Досвід роботи в продажі буде перевагоюОбов’язки : - Активні особисті продажі- Виняткові знання асортименту магазину- Орієнтир На Постійного КлієнтаУ сформовану команду розшукуємо Позитивного, Швидкого, Націленого на результат Нового Члена Родини.

Зустрiнемо з посмiшкою та обiймами, за 2 4 днi адаптуємо та всього навчимо, щоб пошвидше разом досягати нових Висот!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява