Фахівець по роботі з проблемною заборгованістю
Ідея Банк
Ивано-Франковск, Ивано-Франковская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • ЗАПРОШУЄМО У НАШУ КОМАНДУ ФАХІВЦЯ ПО РОБОТІ З ПРОБЛЕМНОЮ ЗАБОРГОВАНІСТЮУ НАШОГО КАНДИДАТА Є : - знання ПК на рівні впевненого користувача MS Office, e-mail, Internet;
 • чітка дикція, вільне володіння українською та російською мовами;- володіння ПК на рівні користувача MS Office, e-mail, Internet;
 • вміння визначати напрямок та стратегію розмови;- хороші навички переконання і управління запереченнями;- націленість на процес і результат.
 • МАЙБУТНІ ОБОВ’ЯЗКИ : - здійснення вихідних дзвінків до існуючих клієнтів;- дистанційне повідомлення клієнта про наявність простроченої заборгованості.

 • РОБОТА З ІДЕЄЮ ЦЕ : - Робота в одному із найбільш надійних банків України;- конкурентна заробітна плата;- досвід роботи у команді професіоналів;
 • цікаві робочі завдання та можливості професійного розвитку;- внутрішні мотиваційні програми та корпоративні заходи.ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ІДЕЇ!Дорогий Кандидате! Стандартний термін розгляду резюме 7 днів.
 • Відсутність відповіді протягом цього терміну означає, що, на жаль, на даний час у нас немає вакансій, які відповідають Вашому досвіду.

  Ми додамо Ваше резюме до нашого резерву і у випадку виникнення відповідної вакансії в майбутньому, ми зможемо запропонувати її Вам для розгляду.

  Офіційна сторінка Ідея Банк у Facebook https : / / www.facebook.com / ideabankua /

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява