Медсестра
IDclinic
Киев, Киев
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Багатопрофільна клініка I.D.СlinicПро нас : Клініка естетичної медицини I.D.Clinic це команда професіоналів, метою яких є турбота про красу і здоров’я людини.

Робота нашої клініки базується на наступних фундаментальних принципах : тільки висококваліфіковані фахівці, лікування згідно з європейськими протоколами, застосування сучасного обладнання останнього покоління, застосування перевірених медичних препаратів, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наш пріоритет це турбота про здоров’я і красу наших пацієнтів.Кожен, хто переступив поріг нашої клініки, повинен відчувати себе затишно, комфортно і знати, що найцінніше, здоров’я він довіряє професіоналам.

Ми шукаємо компетентну медсестру до 40 років, люблячу свою справу, з досвідом роботи, доглянуту і приємної зовнішності.Професійні вимоги : - В / в, в / м ін'єкції,- медичні маніпуляції,- забір крові на аналізи,- перев’язка,- асистування лікарю на процедурах і операціях.

 • Знати і вміти : правила асептики і антисептики, стерилізації, знезараження.Ми пропонуємо роботу : - Графік 5 / 2 з 9 : 00 до 18 : 00- У сучасній клініці,- Офіційне працевлаштування,- Гідну заробітну плату,За детальною інформацією звертайтеся0937927253Ольга
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява