Помічник вихователя
Платоша
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Якщо Ви шукаєте роботу в чудовому колективі, якщо бажаєте працювати в колі прекрасних діток, - ця вакансія для Вас! Мережа закладів дошкільної освіти ПЛАТОША - це маленький затишний світ : безпечний, комфортний і цікавий.

Це сучасні садочки для дітей від 1 до 6 років, де створені всі умови для того, щоб діти росли в атмосфері любові, дружби, безпеки і вільного спілкування.

Наша мета - інтелектуальний, емоційний, фізичний і соціальний розвиток дитини. Переваги роботи з нами : Комфорті умови праці Дружній колектив однодумців Професійний ріст (навчання, майстер-класи) Забезпечення всіма умовами для Вашого розвитку і можливості для реалізації Ваших ідей.

 • Що ми пропонуємо : Групи до 12 діток; Повна або неповна зайнятість; Офіційне працевлаштування; Своєчасна заробітна плата (2 рази на місяць);
 • Смачні безкоштовні обіди; Розташування біля метро (Виставковий центр). Заробітна плата : Повна зайнятість з 8.00 до 18.30 або з 8.

 • 30 до 19.00 - 10.000 грн / міс. Неповна зайнятість (з 8.00 до 14.00) - 5.000 грн. / міс. Вимоги : Вільне володіння українською мовою;
 • Наявність медичної книжки; Творчий підхід та ініціативність у роботі Охайний вигляд Здатність працювати самостійно і в команді.

  Якщо Вам здається, що Ви змогли б стати членом нашої команди, надішліть нам резюме.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява