Інженер з охорони праці
ЧП "Обуховгорвторресурсы"
Украина, Обухов
5 днів тому
source : Jobs.ua

Вимоги : Організація роботи з дотримання законодавчих норм та стандартів безпеки праці на підприємстві.Розробка та контроль за виконанням робітниками правил та норм, інструкцій, положень, наказів з питань охорони праці.

Організація навчання посадових осіб та працівників з питань охорони праці, пожежної безпеки та спеціальне навчання працівників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою.

Надання методичної та консультаційної допомоги керівникам структурних підрозділів з питань охорони праці.Проведення інструктажу, навчання та перевірки знань з питань охорони праці (пожежної безпеки).

Організація проведення медичних оглядів на підприємстві за умовами праціВживання заходів для попередження виробничого травматизму та професійних захворювань.

Комунікація з контролюючими органами.Проведення оперативного контролю за станом охорони праці, пожежної безпеки та безпечного виконання робіт.

Формування бюджету на реалізацію комплексних заходів з охорони праці.Проведення розслідувань нещасних випадків на підприємстві.

Підготовка звітів згідно діючого законодавства України та вимог компанії.Обов'язки : Знання законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

Відмінні комунікативні навички; гнучкість і вміння працювати в умовах багатозадачності.Високий рівень відповідальності, самостійність та уважність до деталей.

 • Орієнтація на результат та вміння працювати в команді.Умови : Пропонуємо : - навчання на робочому місці;- зручний графік роботи;
 • допомогу колег і керівників у адаптації новачків;- роботу в стабільній компанії і в дружньому колективі.Заробітна плата узгоджується на співбесіді.
 • На підприємстві існує система мотивації.Співбесіди проходять в робочі дні з 08 : 00 до 10 : 00 в м.Обухів, вул Київська 21тел в / к

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява