Заступник комерційного директора
Зеркальный, Магазин
Мариуполь, Донецкая область
4 днів тому
source : Jobs.org.ua

ТМ Zеркальний - місце, де Вас люблять! Наша сильна сторона - наш колектив!Ми робимо ставку на відповідальних і цілеспрямованих людей, які бажають розвиватися разом з компанією.

Ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування;- Графік роботи 5 / 2;- Комфортні умови праці;- Дружній колектив;- Конкурентний рівень винагороди, за результатами співбесіди.

 • Для нас важливо : - Знання сучасних принципів управління продажами;- Досвід ведення переговорів;- Уміння працювати з великим обсягом інформації;
 • Комунікабельність;- Високий рівень відповідальності за результат своєї роботи;- Ініціативність, активна життєва позиція.
 • До завдань входитиме : - Управління товарними категоріями;- Формування асортименту, планограм;- Розробка і реалізація цінової політики;
 • Участь у розробці комерційної стратегії розвитку підприємства;- Керування персоналом комерційної служби.Для проходження конкурсу на вакансію відправляйте Ваше резюме саме тут.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява