Охоронник
АБ МЕГА-ЛАДОН
Украина, Киев
5 днів тому
source : Jobs.ua

На постійну роботу потрібні охоронники КПП та охоронники патрульні (на велосипедах) для роботи у престижному житловому комплексі Києва.

 • Основні вимоги : - чоловіки, вік до 45 років; -досвід роботи в охороні бажаний; -відсутність судимості; -порядність та відповідальність;
 • бажання працювати.Графік роботи добовий : 1 / 2, 2 / 2, 2 / 4 (інший графік обговорюється).Заробітна плата 800-850 грн / доба для охоронників КПП, Заробітна плата 700-800 грн / доба для охоронників патрульних Можливі подработки.
 • Ми пропонуємо : -своєчасну виплату заробітної плати; -гідні умови роботи; -забезпечення формой; -дружний колектив;-відмінне керівництво.

  Якщо Вас зацікавила дана вакансія, звертайтесь по телефонам : 067-827-13-38 Віталій Васильович, 067-486-87-46 Дмитро Сергійович

  Надіслати заяву
  Додати до вподобаних
  Видалити з обраного
  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Натиснувши кнопку "Продовжити", я даю неофіційну згоду на обробку моїх даних та надсилання мені електронних сповіщень, як це описано в Політиці конфіденційності . Я можу відмовитися від моєї згоди або скасувати підписку в будь-який час.
  Продовжити
  Заява