Адміністратор автокомплексу
Сингл Авто, ООО
Днепр, Днепропетровская область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

До Автокомплексу Cіtroen відкрита вакансія Адміністратор Вимоги : - бажано досвід роботи в автобізнесі адміністратором,- упевнений користувач ПК (1С),- знання технічних характеристик автомобілів.

Особисті якості : - уважність, відповідальність, комунікабельність, стресостійкість.Обов’язки : - Здійснює роботу з ефективного та культурного обслуговування відвідувачів сервісу, створенню для клієнтів комфортних умов для сервісного обслуговування.

 • Консультує відвідувачів з питань наявних послуг та товарів, в тому числі фінансових і страхових продуктів.- Інформує про діючі акції та спеціальні пропозиції, нові та нещодавно запроваджені послуги, запрошує взяти участь в актуальних акціях підприємства.
 • Фіксує отриману по телефону інформацію, призначену для керівника або іншого працівника під час його відсутності і доводить її зміст до адресата точно та вчасно.
 • Веде журнал запису клієнтів СТО : узгодження з приймання та виконання робіт для клієнтів; відправлення нагадувань про дату та час прибуття клієнта;
 • робота з документацією клієнтів юридичних осіб.- Робота з тендерною документацією (підготовка, відправлення, узгодження);
 • Робота з вхідною та вихідною кореспонденцією : ведення журналів.- Робота з діловодства підприємства : листи, накази основної діяльності.
 • Умови праці : - повний робочий день з 9.00 до 18.00, 5р / 2вих. субота та неділя,- офіційне працевлаштування.- Заробітна плата : ДОГОВІРНА, обговорюємо при співбесіді.

  Адреса : Запорізьке шосе,25А (ж / м Тополя-1).Для запрошення на співбесіду чекаємо резюме на ел.адресу : откликнуться

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява