Начальник відділу охорони
Укрпошта
Одесса, Одесская область
5 днів тому
source : Jobs.org.ua

Шукаємо професіоналів! Один з найбільших роботодавців компанія Укрпошта запрошує до своєї команди спеціаліста на посаду Начальника відділу охорони .

Вимоги до кандидата : - Вища освіта- Досвід роботи не менше 2-х років.- Знання Законів України.- Націленість на результат, високий рівень комунікаційних навичок.

 • Обов'язки : - Пропускний та внутрішньо-об'єктовий режим.- Оперативне реагування на протиправні дії.- Опрацювання матеріалів, складання звітів .
 • Обстеження,переведення монтажних робіт та технічне обслуговування ТЗОП на об'єктах Філії.- Контроль за дотриманням виконання умов договорів з контрагентами, щодо фізичної охорони об'єктів поштового зв'язку.
 • Оформлення та видачу в установленному порядку посвідчень форми 81 для працівників.- Аналіз стану виконання планів роботи.
 • Ми пропонуємо : - Можливість здобути досвід роботи в державній компанії, яка активно розвивається.- Перспективу професійного та кар'єрного зростання.

 • Працевлаштування згідно з КЗпП України.- Стабільну та конкурентну оплату праці.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява