Слюсар-сантехнік
Львівводоканал, ЛМКП
Львов, Львовская область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Запрошуємо до співпраці слюсарів-сантехніків Обов’язки : - Проведення робіт по встановленню загально-будинкових витратомірів (чітка розцінка за встановлення кожного лічильника)- Підготовчі роботи оцінка стану водовузлів будівлі в місці планованого встановлення лічильника : визначення потреб витратних матеріалів, інструментів.

 • Вимоги : - Знання та досвід сантехнічних робіт, техніч. грамотність;- Наявність власного авто (переміщення в межах певного району міста);
 • Наявність власного інструменту (болгарка, паяльна лампа, тощо);- Готовність до роботи в підвальних приміщеннях;- Відповідальність, відсутність шкідл.
 • звичок.Умови : - витратні матеріали надаються в повному обсягу;- можливість працювати на результат;- оплата праці : оклад + від виробітку (рівень доходу наявних працівників від 15 тис.

  грн); виплата двічі на місяць;- графік пн.-пт 9.00 18.00.Ця робота для тих, хто знає ціну своїх знань та вмінь!Контактна особа : Наталія, 067 825 72 55, у будні (8.00 17.00)

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява