начальник відділу внутрішнього контролю Секретаріату Центральної виборчої комісії
Нова державна служба України
Киев, Ukraine
5 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

 • Освіта - ступінь вищої освіти не нижче магістра за однією із спеціальностей : ’Облік і оподаткування’, ’Фінанси, банківська справа та страхування’;
 • Досвід роботи -досвід роботи на посадах державної служби категорій ’Б’ чи ’В’ або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років;
 • Володіння державною мовою - вільне володіння державною мовою

  Посадові обовязки

  1.Безпосередньо здійснювати керівництво відділом, спрямовувати його діяльність, організовувати планування роботи та забезпечувати виконання функцій, покладених на відділ відповідно до законодавства, правил внутрішнього службового розпорядку Комісії, визначати порядок роботи відділу, нести персональну відповідальність та звітувати перед Головою Центральної виборчої комісії та керівництвом Секретаріату Комісії про виконання покладених на відділ завдань.

  2.Готувати проєкти нормативних актів з питань здійснення внутрішнього контролю Комісії, забезпечення контролю за правильним та цільовим використанням виборчими комісіями і комісіями з референдумів бюджетних коштів, виділених на підготовку та проведення загальнодержавних виборів, всеукраїнських референдумів.

  3.Забезпечувати взаємодію Комісії з іншими органами контролю за формуванням і використанням коштів відповідних виборчих фондів, фондів референдуму.

  4.Забезпечувати планування роботи відділу, формування і подання пропозицій щодо проєктів планів діяльності Комісії в межах повноважень відділу.

  5.Брати участь у роботі з підвищення кваліфікації працівників відділу згідно із затвердженим планом, а також систематично підвищувати особистий професійний рівень шляхом самоосвіти.

  6.Аналізувати та узагальнювати акти ревізій правильності та цільового використання бюджетних коштів окружними виборчими комісіями та комісіями з референдумів, проведених спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з реалізації державної політики у сфері державного фінансового контролю.

  7.Організовувати розгляд у встановленому порядку запитів та звернень народних депутатів України, звернень (заяв, скарг), запитів на інформацію та інших документів, що надходять до Комісії, за результатами якого готувати проєкти відповідей, а в разі необхідності проєкти рішень Комісії з питань, що належать до компетенції відділу.

  8.Надавати консультації, методичну та методологічну допомогу працівникам відділу.

  9.Організовувати та скликати наради з питань, що належать до компетенції відділу.

  10.Виконувати інші завдання та доручення керівництва Комісії та Секретаріату Комісії, дотримуватись правил внутрішнього службового розпорядку

  Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

 • безстроково;
 • строк призначення особи, яка досягла 65-річного віку, становить один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щороку

  Умови оплати праці

 • посадовий оклад 14 300,00 грн;
 • надбавки, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України ’Про державну службу’;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 ’Питання оплати праці працівників державних органів’

  Термін подачі заявок : 2021-06-07

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява