SMM-маркетолог
Реферта, стоматологічний центр
Киев, Киев
7 годин тому
source : Jobs.org.ua

Стоматологічний центр Реферта запрошує в команду SMM- маркетолога. Ми, новий стоматологічний центр з прогресивним обладнанням і кваліфікованими спеціалістами, шукаємо спеціаліста з орієнтацією на досягнення результата, який приверне жуву аудіторію в уже існуючі аккаунти Вимоги : - Досвід роботи на аналогічній посаді, бажано в медичній сфері- Оперативність, вміння працювати в команді, комунікабельність, відповідальність, грамотність, стресостійкість, креативність, творче мислення, готовність навчатись- Знання механізмів маркетингового просування- Вести аккаунти в соціальних сітях, займатись їх оформленням і просуванням, створювати стратегії креативного розвитку аккаунтів.

Аналітика. Постійне відстеження результатів діяльності для розуміння, що спрацювало, а що потрібно покращити. Підготовка щонедільного звіту- Напрацьовувати клієнтську базу через соціальні мережі- Бажано наявність успішних кейсівУмови роботи : - Стабільну заробітну плату- Можливість віддаленої роботи, після стажування в офісі- Офіційне працевлаштування- Графік роботи з понеділка по пятницю

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява