Менеджер з продажу будматеріалів з авто
ТОВ "ТД Елемент"
Украина, Киев
4 днів тому
source : Jobs.ua

Описание вакансииТОВ ТД ЕЛЕМЕНТ працює на ринку будматеріалів України з лютого 2015 року. На сьогоднішній день наша компанія є молодою, амбіційною та має гарні перспективи розвитку.

Тож, у зв’язку розширенням штату, оголошуємо про відкриття вакансій Менеджерів ізпродажу.Вимоги до кандидата : Досвід роботи на ринку будівельних материалів м.

Києва.Знання 1С бажано.Відмінні особистісні навички : грамотна мова, працьовитість, ініціативність, енергійність, старанність та пунктуальність.

Бажано наявність власного авто, для виїзду на перемовини та заміські об'єкти.Добре розвинене логічне мислення.Бажаня заробляти гроші.

Обов’язки : Продаж будматеріалів та інших комплексних рішень для будівництва та ремонту.Підтримка та розвиток відносин з існуючими клієнтами.

Активний пошук та залучення нових клієнтів, шляхом відвідування будівельніх майданчиків в Києві та Київсій області.Розуміння та аналіз потреб покупців, за для покращення співпаці.

Аналіз ринку. Розвиток території.Умови роботи : Місце роботи : Київ та Київська область.Офіс : м. Київ, 10 хв. від метро Видубичі.

Графік роботи : понеділок пятниця з 08 : 00 до 17 : 00.Офіційне працевлаштування згідно КЗпП України.Вчасна виплата заробітньої плати ставка + %.

Можливість кар єрного зросту!Корпоративні відпочинки з класним колективом.З Вас якісна робота, а з нас достойна оплата!Надсилайте резюме з фото!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява