Асистент вчителя по роботі з інклюзивними дітьми
Нек. орг. Радовель, біотехнологічний ліцей
Коростень, Житомирская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Інноваційний проект Радовель (с.Радовель, Олевський р-н, Житомирська обл.) відкриває вакансію АСИСТЕНТ ВЧИТЕЛЯ ПО РОБОТІ З ІНКЛЮЗИВНИМИ ДІТЬМИ.

Якщо Ви : Безмежно любите дітей і готові присвятити їм своє життя Інноватор та творча особистість, яка постійно шукає нестандартний підхід до освіти і прагнете професійна розвиватись.

Мрієте про зміну системи освіти. Вмієте і готові брати на себе відповідальність за результат. Бажаєте жити та працювати в сільській місцевості і мати сучасне житло.

Готові постійно працювати у віддалені від великого міста. Та найголовніше - отримуєте задоволення від роботи з дітьми різного віку, робите все можливе та неможливе для прогресу кожного учня, приймаєте кожну людину такою, як вона є, маєте позитивне мислення і бажання ділитися знаннями та досвідом.

то Вам без сумнівів до нашої команди у село Радовель - проект по створенню умов для комфортного життя і роботи в селі. Ми пропонуємо : Роботу в команді однодумців в школі, що розташована в живописному куточку України, віддаленому від індустріальних міст.

Безкоштовне для Вас житло. Повну зайнятість та гідну оплату праці. Чому робота в ліцеї - мрія як вчителя так і учня : В ліцеї створені всі умови для організації сучасного освітнього простору (для дітей, вчителів і батьків).

Викладаються академічні предмети, які вимагаються державними стандартами середньої освіти (математика, хімія, фізика, література, та інші), робиться акцент на англійську мову ( в ліцеї працюють вчителі з Америки і Великої Братанії).

А також створені умови для різностороннього творчого і фізичного розвитку дітей (проводяться заняття в спеціально оснащених майстернях по роботі з металом / деревом, гончарні, дизайну одягу, хореографії, малювання, музики,вільної боротьби).

Викладання буде проводитись як в поширеній традиційній формі так і в формі проектних робіт, майстер класів, спеціальних курсів.

Саме зараз закладаються фундаментальні основи для зміни життя до кращого в селі Радовель - будьте Тим, хто рухається в потоці прогресу, не зволікайте, долучайтесь до команди.

Життя для того, щоб досягати високих особистих горизонтів сьогодні - та пишатися результатами вже завтра. Вимоги : Повна вища освіта у сфері педагогіки або психології - бакалавр, магістр Досвід роботи з інклюзивними дітьми у навчальних закладах від 1 року.

Знання мов : українська - вільно, знання іноземної - буде плюсом. Науковий ступінь вітається. Вміння працювати з батьками та колегами, поважати кожну дитину.

Організаторські здібності та самодисципліна. Вміння працювати в форматі проектів. Наявність ідей і оптимістичного погляду на життя.

Безумовна любов до інклюзивних дітей Посадові обов'язки : Вчити і створювати умови для розвитку дітей, яким потрібно жити в майбутньому.

Допомога вчителю у роботі з інклюзивними дітьми для досягнення максимального розкриття потенціалу кожної дитини згідно її можливостей та здібностей.

Якщо все викладене вище - те, що Вам до душі, будь ласка, направляйте своє резюме з мотиваційним листом, в якому вкажіть відповіді на такі питання : Який маєте досвід роботи з дітьми, якого віку, що найбільше цінуєте в роботі з дітьми?

Чи займалися організаторською діяльністю крім викладацької, якою? Чи викладали Ви позакласні уроки / майстер-класи, які?

Чи маєте додаткові навички, хобі, які саме? Чого досягли - чим можете поділитися? Що робить / зробило Вас тим, хто Ви сьогодні?

Чому хочете працювати в ліцеї в Радовель? Що можете принести для Радовля?

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява