Молодший інспектор відділу режиму і охорони
ДУ "Чернівецький слідчий ізолятор"
Украина, Черновцы
4 днів тому
source : Jobs.ua

Державна установа Чернівецький слідчий ізолятор оголошує набір на службу чоловіків і жінок на посади молодших інспекторів відділу режиму і охорони.

Вимоги : вік від 18 до 45 років, повна середня освіта, відсутність судимостей.Грошове забезпечення від 8000 грн. залежить від займаної посади, звання, кваліфікації, терміну та умов проходження служби.

 • Графік роботи по змінний. Крім того : грошове забезпечення постійно збільшується в залежності від вислуги років, щорічне отримання допомоги на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення;
 • можливий вступ на безоплатне навчання у вищі навчальні заклади Державної кримінально - виконавчої служби України. щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення тривалістю від 30 до 45 діб в залежності від вислуги років;
 • право на пенсію після 25 років вислуги пенсія становитиме 70% від грошового забезпечення за останні 24 місяця; За додатковою інформацією звертатися за адресою : м.

  Чернівці, площа Соборна,6 відділ кадрів Микола Олексійович ...5

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява