Продавець-консультант (ТРЦ Республіка", Окружна 1)
COMFY
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Думаєш, що продавець в COMFY - НАМБЕР ВАН, це просто гасло? Тоді приходь в магазин в Ірпені і переконайтесь в цьому. Дорогою подумай чи вмієш : бути з домашніми гаджетами на ти чути потреби клієнтів та допомагати їм фанатіти від новинок в електроніці та сервісах працювати головою та серцем Ми радо зустрінемо, якщо ми твої, а ти наш, то разом з роботою ти отримаєш : Підтримку наставника на період стажування та рівні можливості з колегами Систему навчання зручну та цікаву, як соц.

мережі прямо в твоєму смартфоні Прозоре нарахування заробітної плати і всі переваги білої компанії Команду експертів своєї справи, поруч з якими ростеш кожного дня Зрозумілі інструменти для планування кар’єри від стартової точки Стажер-продавець до Директора магазину Базові умови, без яких ми не ми : Офіційне працевлаштування та слідування КЗпП Графік роботи 4 / 2 Слідування філософії піклування #МИзаТЕБЕ Шлях до співбесіди пролягає через перше знайомство.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява