Пайщик плат у Берегове
Є робота!
Берегово, Закарпатская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Відкрито набір працівників на вакансію Монтажник вивідних (DIP) компонентів.Основні вимоги : - Мати досвід користування паяльником чи паяльною станцією;
 • Бажання вчитися і розвиватися в сфері радіоелектроніки;- Хороший зір;- Охайність і посидючість.Основні обов’язки : - Монтаж вивідних компонентів на друковану плату згідно вимог;
 • Контрольний огляд плати після запаювання;- Відкушування виводів компонентів після монтажу за допомогою кусачок;- Зачищення плати від можливих залишків припою за допомогою електростатичної щіточки.
 • Якщо у вас не було досвіду роботи на виробництві, то ви маєте можливість навчитись новій професії під керівництвом досвідчених наставників.

 • Діє система грейдування, за допомогою якої у Вас є можливість підвищити рівень Вашої ставки- Можливість професійного та кар'єрного зростання з подальшим підвищенням заробітної плати- Є розвозка з Ужгорода- Надаємо допомогу з пошуком житла- При влаштуванні на роботу ви отримуєте Welcome bonus (разова виплата) в сумі 5000 грн.
 • 2500 грн. після закриття випробного терміну та 2500 грн. після другого місяця роботи.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява