Менеджер з продажу с/г техніки (тваринництво)
Чуб Агроконцепт, ТОВ
Хмельницкий, Хмельницкая область
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Наша сімейна компанія працює на ринку України з 2011 року та представляє інноваційну роботизовану техніку для тваринництва кращих європейських виробників.

Наша техніка працює вже у більш ніж 280 кращих господарств по всій території України.Для підсилення команди та розвитку нових регіонів шукаємо менеджерів з продажу техніки для молочного скотарства, у тому числі роботизованої, у декількох областях : Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Київська.

Щоб вийти на рівень наших кращих менеджерів, які заробляють 31500 62000 грн / місяць, необхідно : - Зробити за місяць 30 50 візитів до клієнтів- З них 2 3 зробити продажу, 7 10 перевести в стадію прийняття рішення- Зробити продажу на мінімум 10000 евро в перші 2 3 місяці роботи- Зробити продажу на 15000 17000 евро / місяць в період 4 6-го місяця роботи- Робити продажі щомісячно від 20000 евро в наступні місяці роботи.

 • Наш новачок, який працює в компанії 3 місяці, за третій місяць випробувального терміну отримав заробітну плату 19558 гривен;
 • Менеджер з продажу, який працює в компаніі 3 роки, отримує в середньому за місяць 38 987 гривен;- Топ-менеджер в середньому отримує 62 585 гривень за місяць.
 • Вже цікаво? Не гайте часу, надсилайте Ваше резюме : откликнуться - Ми за чесний бізнес, тому офіційно оформлюємо співробітників та сплачуємо податки.

  Крім того, ми оплачуємо амортизацію автомобіля менеджера у розмірі 5000 грн / місяць, а також щомісячний та додатковий квартальний бонус від продажу.

  ТОП-менеджерам компанія надає службове авто.- Ви можете не хвилюватися за лікарняні наша компанія подбала про медичне страхування для колективу.

 • Ми вміємо не тільки результативно працювати, а й відпочивати за останній рік наша команда 6 разів виїжджала на відпочинок на природу, а корпоратив з подарунками ми провели на екскурсії та майстер-класі з ліплення галушок!- Керівники компанії зацікавлені як в особистісному, так і у професійному розвитку наших спеціалістів, тому за 2020 рік співробітники пройшли 7 тренінгів та навчань у компанії OLOS, 1 корпоративний тренінг, кожного понеділка навчання для нас проводить бізнес- тренер OLOS.
 • Один раз на місяць проходимо навчання по продуктам від партнерів.- Завдяки цьому один з наших менеджерів за 3 роки став заступником директора з продажу, як кращий продавець 2020 був нагороджений поїздкою до Європи.

  Кожного року менеджери мають можливість відвідати міжнародні виставки, виробничі потужності наших партнерів та навчання у Німеччині, Австрії, Росії, Білорусії.

 • Ми ставимо перед собою амбітні цілі, тож за 2021 рік плануємо ввести нові продукти, збільшити обіг компанії на 40%, а за 3 роки стати лідером на ринку в своєму сегменті.
 • Любите та вмієте продавати? Надсилайте Ваше резюме : откликнуться Ознайомитися з нашою компанією можна на сайті : https : / / estw.

  com.ua / Ми в соцмережах : - Фейсбук : https : / / www.facebook.com / Chub.Agroconcept / - Канал Ютуб : https : / / www.youtube.

  com / channel / UCk74eIeADfPwWqMoFI51MIg

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява