Інженер-програміст SharePoint
Укрэнерго
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua
 • Національна енергетична компанія Укренерго' запрошує в свою команду фахівця на посаду Інженер-програміст SharePoint. Обов'язки : підтримка та розробка рішень на базі Microsoft SharePoint Server 2013-2016;
 • участь в розробці вимог, архітектури системи, а також плануванні робіт та виконання розгортання корпоративного порталу компанії.

 • Вимоги : повна вища технічна освіта, бажано за напрямком ІТ; впевнені знання операційних систем сімейства MS Windows і їх компонентів, супутнього програмного забезпечення, розуміння структури та принципів побудови AD, знання Windows PowerShell, продуктів Microsoft SharePoint (SharePoint Designer, SharePoint Server 2013);
 • базові знання мережевих технологій, навички роботи з технологіями C#; .NET Framework; ASP.NET 3.5 / 4.5; HTML, AJAX, XML, CSS, XSLT, JavaScript;
 • Web Services; практичний досвід розробки на платформі SharePoint 2010-2016; досвід використання SharePoint Designer; базові навички адміністрування IIS, Windows Server, Active Directory, SQL Server.

 • просунутий користувач ПК, володіння пакетом програм MS Office (Word, Excel) на рівні вище середнього; середній рівень володіння англійською мовою (листування і технічна документація);
 • наявність сертифікатів MCP, MCTS, MCITP, MCSA буде перевагою.? Умови праці : Офіційне працевлаштування П'ятиденний робочий тиждень з 2-ма вихідними (субота, неділя) Оплачувана відпустка нші соціальні гарантії передбачені КЗпП та Колективним договором Офіс компанії розташований : м.

  Київ, вул. С. Петлюри, 25 Якщо Вас зацікавила дана вакансія, та Ваша кандидатура відповідає вимогам, будь ласка, надсилайте резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.

  Стандартний строк розгляду резюме - 14 днів. Відсутність відповіді протягом 14 днів означає, що ми ознайомилися з Вашим резюме, але, на жаль, на сьогодні в компанії немає вакансій, які відповідають Вашій кваліфікації та побажанням.

  У випадку відкриття відповідної вакансії, ми запропонуємо Вам її для розгляду. Дякуємо Вам за увагу до Національної енергетичної компанії Укренерго !

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява