Middle Full-stack engineer (Vue, Node.js, USA Fintech product) у Львів
Eone
Львов, Львовская область
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Вакансія#Middle#УкраЇнаАмериканська софтверна компанія-розробник сервісів та продуктів домену Fintech запрошує у свою команду в Україні кваліфікованого Full-stack (Vue / Node.

js) engineer. Стек сервісів : TypeScript (NestJS), Node.js, Vue, Python (ML), Postgres, MySQL, сервіси AWS, Cypress. Хто?

досвідчений розробник з робочими навичками програмування як фронт-енду, так і бек-енду. Вимоги : - ВО та досвід у комерційному програмуванні від 3-х років,- Навички програмування в стеку Vue / Node.

js. Або для старту Vue в анамнезі + бажання розширити свій скілсет нодою,- досвід функціонального програмування, ООП / патерни,- RESTful API,- досвід юніт-тестування,- Розмовна англійська (intermediate та вище) Пропонуємо : - конкурентну оплату праці (4000+),- оплачувана відпустка (20 днів), медстрахування для співробітників.

Контакти : Skype Denysjet Telegram DenisOskorbin Mail откликнуться #Applynow Ми поважаємо ваші прагнення розвиватися професійно та монетизувати професійні навички, тому докладемо всіх зусиль для того, щоб ваші навички та досвід отримали високу ринкову оцінку.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява