Сценарист для YouTube, TikTok
Greative Mind
Киев, Киев
3 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми знаємо, що ти шукаєш роботу, яка приноситиме задоволення. У нас точно буде цікаво!Швидше ознайомся з інформацією про нашу компанію за посиланням : https : / / greativemind.

com / Якщо ти обожнюєш дивитися популярні ролики на YouTube, зависаєш 24 / 7 в ТікТоці, знаєш усіх найкрутіших блогерів і без цього просто не можеш ймовірніше ти підійдеш на вакансію сценариста в нашу команду!Оплата 22 000 грн.

 • Навіть якщо ти ніколи не писав сценарії, ми готові тебе навчити, головне щоб ти : - міг постійно генерувати класні ідеї, від яких наші глядачі будуть у захваті;
 • розумів, що зараз у тренді на YouTube, у Instagram, Tiktok;- любив працювати у команді.Бажаний рівень володіння англійською Intermediate.
 • Чим потрібно буде займатися : - кожен день разом із командою створювати свіжі, захоплюючі ідеї для наших роликів.Ось приклади відео : https : / / drive.

  google.com / drive / folders / 1GkXJgl9UQyqnczc2i8igMMKRqzq1B1BrМаленький тест на уважність у супровідному листі, коли залишатимеш відгук на вакансію, напиши кодову фразу Хочу в Greative Mind .

 • Якщо ми попросимо тебе написати нам на імейл або в месенджер, також напиши кодову фразу в повідомленні.Що ми пропонуємо : - молодий, веселий і дуже дружний колектив, у який ти закохаєшся з першого погляду;
 • підтримку на перших етапах роботи;- оплату 22 000 грн. на місяць;- роботу в затишній студії на Петропавлівській Борщагівці;
 • графік 5 днів на тиждень із вівторка по суботу.Пропонуємо спілкування у форматі листування для того, щоб усі наші бесіди та надана інформація залишалися в тебе під рукою!Пиши, вказавши назву вакансії, яка тебе зацікавила, у зручний для тебе месенджер : - Telegram GreativeMindHr- Viber 0931189915Частину прибутку компанії буде перенаправлено на допомогу людям, які постраждали від війни.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява