Специалист по продажам, аренде недвижимости, риелтор
Агенство недвижимости "Грєйс"
Украина, Киев
6 днів тому
source : Jobs.ua

Молода та перспективна команда шукає нових співробітників, бажачих заробляти та розвиватися. Як з досвідом роботи, так і без нього.

Вимоги : Бажання працювати.Порядність.Комунікабельність, здатність до навчання, вміння працювати з людьми.Дисциплінованість.

Пунктуальність.Відповідальність.Базові вміння користування комп’ютером.Вік від 18 до 60 років.Наявність досвіду роботи не обов’язковий.

Обов’язки : робота з клієнтами та власниками об'єктів нерухомості.організація та проведення презентацій об'єктів нерухомості.

консультування та ведення переговорів.Ми пропонуємо вам : Дружний колектив.Позитивну атмосферу.Обладнане робоче місце в затишному офісі поруч з метро.

Цілодобовий доступ до офісу.Цікаве, ясне та результативне навчання з першого дня.Юридичну підтримку.Всі умови для безперервного особистісного і кар'єрного зростання.

Роботу в молодій, активній та перспективній команді фахівців.Гнучкий робочий графік.Велику і постійно оновлювати базу клієнтів та об'єктів.

Якісний рекламний супровід за рахунок агентства.від 60% для фахівців з досвідом роботи.Можливість необмеженого доходу.У нашому Агентстві Ви навчитеся : Ріелторському бізнесу.

Технологіям продажів.Веденням переговорів.Всіх зацікавлених просимо залишати відгук. З вами зв’яжеться наш офіс менеджер для подальшого запису на співбесіду.

Якщо у вас виникли запитання телефонуйте за нижчевказаним телефоном.....898Чекаємо вашого звінка або резюме.Дякую за увагу.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява