Хімік у відділ розробоко R&D
Alfa Smart Agro
Киев, Киев
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

ALFA Smart Agro провідний український виробник хімічних засобів захисту рослин, котрий успішно працює на ринку України понад 20 років.

Ми запрошуємо до своєї команди хіміка у відділ розробок R&D.Основні вимоги : - Освіта органічна хімія, біохімія, біотехнологія, фармацевтична технологія.

 • Досвід роботи розробка, покращення рецептур хімічних, фармацевтичних, косметичних продуктів.- Англійська мова рівень розмовний, робота з технічною літературою.
 • Функціональні обов’язки : - Розробка нових рецептур.- Покращення наявних рецептур в лабораторних умовах зі зберіганням стабільності властивостей та економічної ефективності.

 • Підбір заміна інгредієнтів.- Відпрацювання рецептур в лабораторних умовах і на пілотній установці.- Написання технологічного регламенту на виробництво.
 • Умови праці : - Лабораторія R&D розташована в місті Біла Церква.- Компенсація житла.- Стабільна конкурентна заробітна платня.

 • Соціальні гарантії згідно з КЗпП, офіційне працевлаштування та виплати.- Професійне навчання.- Співпраця з найкращими світовими фахівцями.
 • Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява