DevOps Engineer
DCG
Odesa, UA
1 днів тому
source : Just Join IT

Kubernetes (regular)

Google Cloud (regular)

Java (regular)

DCG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Zakres zadań :

  • Projektowanie skalowalnych rozwiązań w oparciu o wymagania biznesowe
  • Tworzenie i optymalizacja kodu w architekturze opartej o mikroserwisy
  • Automatyzacja procesu testowania, budowania i wdrażania zmian przy użyciu narzędzia Azure DevOps
  • Monitorowanie wydajności oraz stabilności środowisk
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i projektowej związanej z przygotowywanym oprogramowaniem
  • Wymagania :

  • Minimum 3 lata doświadczenia w roli DevOps lub na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka Kotlin lub Java
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
  • Doświadczenie z pracą w środowiskach chmurowych (Google Cloud)
  • Doświadczenie z technologią konteneryzacji oraz Kubernetes
  • Doświadczanie z systemami unixowymi
  • Oferujemy :

  • Prywatna opieka medyczna
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Повідомте про це