Продавець-консультант (центр, провулок Віце-Адмірала Жукова)
Цитрус
Одесса, Одесская область
1 днів тому
source : Jobs.org.ua

Ми у Цитрусі завжди говоримо : Яскраво жити не заборониш . Виглядай як хочеш, думай про все на світі, роби те, що до душі, і працюй у Цитрусі.

У нас діє лише одне правило : відрізнятись дозволено! Запрошуємо в нашу команду Продавця-консультанта Ти проти сірості та буденності?

Ти за все нове? Приходь і працюй! Наші двері відкриті навіть за умов карантину! З нами ти отримаєш : Активну роботу та надійну команду Змогу самостійно впливати на свій дохід (ставка + KPI) Стажування у ТОП-продавців Citrus Bro, які пройшли програму навчання у Цитрус та готові ділитися своїми лайфхаками Можливість побудувати кар'єру (дорости до Територіального керівника, Категорійного менеджера, Бізнес тренера або зайняти ін.

цікаві позиції) Турботу : офіційне працевлаштування, оплачувану відпустку та лікарняний Корпоративні ціни на товар в Цитрус, безкоштовне користування електротранспортом в Цитрус Прокат, навчання в Цитрус Академії та інші плюшки З нами ти будеш : Допомагати клієнтам у виборі гаджетів та аксесуарів Продавати унікальний товар, який можна тестувати Брати участь у зборах, тренінгах та конкурсах для персоналу Працювати за гнучким графіком : 5 / 2, плаваючі вихідні (обговорюється) Включатися в процеси роботи магазину : готувати до відкриття, брати участь у переоцінках, слідкувати за трендовими новинками та заповненням товарних зон Отримувати насолоду від роботи Приєднуйся до нас, якщо : У твоєму серці любов до людей, електроніки і ґаджетів Готовий приймати виклики та працювати на результат Маєш досвід роботи в продажах (бажано) Хочеш стати частиною великої Компанії Цитрус. Відрізнятись дозволено!

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Застосувати
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява