Android Developer
Connectis
Odesa, UA
1 днів тому
source : Just Join IT

Firebase (junior)

Google Maps SDK (junior)

Jetpack Compose (junior)

Twoje obowiązki

  • Tworzenie aplikacji w oparciu o najnowsze technologie (m.in. Smart Home, IoT, AR, Beacons)
  • Praca dla klienta na projektach z zakresu kompleksowych ubezpieczeń
  • Analiza i naprawianie błędów i problemów w istniejącym kodzie
  • Wspieranie bieżących projektów z celem B2B i B2C
  • Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z zespołami rozproszonymi w międzynarodowym środowisku
  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Android Developer
  • Znajomość : Kotlin, Jetpack Compose, Google Maps SDK oraz Firebase
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Oferujemy

  • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
  • Rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • 5000 PLN za polecenie znajomego do projektu
  • Indywidualną opiekę po stronie Connectis
  • Повідомте про це