Кухонний робітник
Укрзалізниця
Киев, Киев
2 днів тому
source : Jobs.org.ua

Акціонерне товариство Українська залізниця національний перевізник вантажів та пасажирів. Ми будуємо стале економічне майбутнє нашої країни.

Запрошуємо на посаду кухонного робітника філії "Центр сервісного забезпечення" АТ "Укрзалізниця". Функціональні обов’язки : Виконання допоміжної роботи по приготуванню страв у їдальні офісу.

Підтримання чистоти в залі їдальні офісу. Здійснення миття посуду. Вимоги : Базова або неповна базова загальна середня освіта.

Індивідуальне або курсове навчання на виробництві. Без вимог до стажу роботи. Компанія гарантує : Роботу в найбільшій компанії України.

Офіційне працевлаштування та стабільну заробітну плату. Повний соц. пакет, медичне страхування. Доплата за вислугу років, на оздоровлення, при народжені дитини тощо.

Якщо Вас зацікавила дана вакансія, Ваш досвід роботи та кваліфікація відповідають вимогам, надсилайте своє резюме. Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних АТ Укрзалізниця у рамках чинного законодавства України.

Звертаємо Вашу увагу, що зворотній зв’язок про результати розгляду резюме надається тільки у разі позитивного рішення подальшого розгляду Вашої кандидатури та складає 14 днів.

Повідомте про це
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Надіслати заяву
Моя електронна адреса
Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
Продовжити
Заява