Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення
Нова державна служба України
Ровно, Ukraine
1 днів тому
source : find-job.com.ua

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра

Вільне володіння державною мовою

Посадові обовязки

Забезпечує єдиний порядок документування та роботи з документами в Головному управлінні.

Надає методичну та практичну допомогу структурним підрозділам Головного управління з питань організації роботи, організації діловодства та роботи з документами, здійснення контролю за виконанням документів.

Проводить аналіз стану інформаційного забезпечення працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області та вносить пропозиції щодо вдосконалення форм і методів роботи в частині інформаційного забезпечення діяльності.

Аналізує існуючі методи і засоби, що застосовуються для контролю і захисту інформації, і розробляє пропозиції по їх удосконаленню і підвищенню ефективності цього захисту.

Бере участь у забезпеченні державної політики у сфері цифрового розвитку, запроваджує цифрові технології в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Рівненській області.

Забезпечує організацію роботи з адміністрування локальної комп’ютерної мережі та електронних скриньок структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, системи електронного документообігу, доступу до мережі Internet та захисту інформації в Головному управлінні.

Виконує роботи, пов’язані з забезпеченням комплексного захисту інформації на основі розроблених програм і методик.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

 • Безстроково;
 • для осіб, які досягли 65-річного віку, строк призначення встановлюється відповідно пункту 4 частини другої статті 34 Закону України ’Про державну службу’ на один рік з правом повторного призначення без обов’язкового проведення конкурсу щорічно.

  Умови оплати праці

 • Посадовий оклад, надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до ст. 52 Закону України Про державну службу ;
 • надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року 15 Питання оплати праці працівників державних органів (із змінами).

  Термін подачі заявок : 2021-04-21

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Надіслати заяву
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява