Начальник пересувного поштового відділення
Укрпошта
Могилёв-Подольский, Винницкая область
6 днів тому
source : Jobs.org.ua

Один з найбільших роботодавців в країні Укрпошта запрошує до своєї команди спеціалістів, які мають досвід, сили і бажання реалізувати амбітний план перетворити державне підприємство на сучасну фінансово-логістичну компанію.

Саме зараз ми оголошує конкурс на заміщення вакантної посади : - Начальник пересувного відділення поштового зв’язку (м. Могилів-Подільський).

Основні задачі : - Операційне управління відділенням з метою забезпечення досягнення цільових операційних і фінансових показників.

 • Доставка поштових відправлень до сіл по маршруту, передача їх листоношам.- Видача листоношам в доставку товарів народного споживання.
 • Виконання планових показників відділення.Вимоги : - Вища або неповна вища освіта .- Розвинені комунікативні навички.- Стресостійкість, пунктуальність, неконфліктність.
 • Вітається досвід роботи у сферах з обслуговування клієнтів.Ми пропонуємо : - Офіційне працевлаштування, дотримання підприємством всіх вимог законодавства України про працю.
 • Офіційну і стабільну заробітну плату (виплата два рази на місяць).- Графік роботи з вівторка по суботу з 8 до 17 год.- Соціальний пакет.
 • Якщо Ви бажаєте долучитися до нашої команди надсилайте резюме із зазначенням бажаного рівня заробітної плати.

  Повідомте про це
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Застосувати
  Моя електронна адреса
  Клацнувши по кнопці "# кнопка", я даю згоду neuvoo на обробку моїх даних та надсилання сповіщень електронною поштою, як це детально описано в Політиці конфіденційності neuvoo. Я можу будь-коли відкликати свою згоду або скасувати підписку.
  Продовжити
  Заява